5 SHOTÓW

EPIZOD 17

Czołem Ekipo !

Wracamy do Was z kolejną dawką ciekawostek na ten weekend, więc kawa w dłoń, tekila w szklanki, tyłek na sofę i pora zrobić wielkie Uff, szoty już tu są.

Szot #nr. 1 - Co będę czytał

Szykując materiały do projektu jakim jest carnivore cookbook >>CLICK CLICK << , sprawdzaliśmy kilka różnych książek i zbieraliśmy materiały oraz testowaliśmy przepisy, mamy kolejny jeszcze większy projekt przed sobą, więc spodziewajcie się czegoś dużego, ale już dedykowanego dla Wszystkich, nie tylko dla Mięso – lubów.

W każdym razie – udało mi się trafić na to cudo -> The Science of Cooking: Every Question Answered to Perfect your Cooking, genialnie napisana książka, genialnie wydana , jest świetna – jeżeli chcecie poprawić swoją grę noży i zasiąść na patelnianym tronie – to pozycja dla Was.

Szot #nr. 2 - Jaki podcast zwrócił moją uwagę

Rhonda Patrick i Dr Mark Mattson – rozmowa o postach , zdrowiu, hormezie.

Co prawda głos Pana doktora trochę zniechęca do przejścia przez ponad 2 godziny rozmowy – ale dla każdego, kto interesuje się zdrowiem, postami i tym jak nauka do tego podchodzi – to jest prawdziwy science based podcast.

Enjoy

Szot #nr. 3 - Co obecnie oglądam

Okay – pamiętacie takie kawałki jak Baby hit me one more time albo Toxic? Niech Pan albo Pani, która nie miała krasza na britney pierwszy rzuci kamieniem , gwiazda Pop, która w czasach mojej młodości absolutnie była TOP OF THE TOP – dlatego obejrzałem ten dokument, który pokazuje, że nie tylko nie jest lekko być celebrytom, ale też, że w wielu wypadkach ludzie, którymi się otaczamy mają bezpośredni wpływ na nasze życie – nawet jeżeli jeszcze teraz tego nie wiemy.

Enjoy

Szot #nr. 4 - Zakup tego tygodnia

Jakiś czas temu za sprawą Oskara Hejmowskiego trafiłem na pro-peptydy.pl , jako, że sam walczę z kontuzją barku oraz stopy – to zdecydowałem się na zakup dwóch środków Tb -500 i Bpc – 157, aby przyśpieszyć proces regeneracji. O pepach mówię bardzo rzadko – bo najczęściej na rynku mamy bardzo wątpliwą jakość tych produktów a część firm dosłownie rozsypuje te środki w piwnicach swoich domów. Tym razem za sprawą Oskara zdecydowałem się sprawdzić kolejną firmę – i jestem ciekaw rezultatów.

Szot #nr. 5 - cytat, który kontempluje

„ Prawo karne jest po to, by powstrzymać biednych przed okradaniem bogatych a prawo cywilne by pozwalać biednym okradać bogatych „   – Autor nieznany

To jest cytat, który przywalił we mnie jak bejsbol ( którym skasowano mi pół dzieciństwa, pozdrawiam Rafał ). Nie da się ukryć, że sytuacja polityczna w Naszym kraju jest kiepska, sytuacja gospodarcza wydaje się być jeszcze gorsza, rosnąca inflacja i stopy procentowe, raczej nie zapowiadają niczego świetnego – więc tym bardziej cytat, który w świetle ostatnich wydarzeń związanych z … ehhhh, sami wiecie czym i kim , pokazuje machiawelizm tego świata.

PS.

PS – Przypominam, że promocja na Carnivore cookbook trwa do końca tego weekendu lub do sprzedania 150 sztuk ( na teraz wiemy o 110 sprzedanych programach) Więc śpieszcie się do jedzenia dobrego mięska ! 

 

Pura Vida