5 SHOTÓW

EPIZOD 16

Czołem Ekipo !

Wracamy po krótkiej przerwie spowodowanej kwestiami technicznymi ( Fit Maker miał Awarie )  i nadrabiamy zaległości !

Zatem Październik przed nami, więc zaraz wszystkich świętych i zanim się obejrzymy w radiu wybrzmi Last Christmas i All I want for Christmas is You a potem już wjedziemy w nowy rok – zatem, żeby kolejne weekendy i tygodnie przebiegały Wam przyjemnie – garść ciekawostek ode mnie .

Szot #nr. 1 - Co będę czytał

Tym razem powrót do książki wertowanej miliony razy, książki, której egzemplarze rozdane mogę liczyć w tysiącach a ilość podkreśleń na podkreśleniach jest większa niż sama ilość stron.

Tim Ferris i Plemię mentorów Towarzyszy mi na wielu etapach mojego życia , tym razem potrzebowałem tych fragmentów, które mówią o tym, żeby zwolnić i nabrać dystansu .
( przypominam o kodzie w OSM POWER – fitmaker)

Szot #nr. 2 - Jaki podcast zwrócił moją uwagę

Mark Bell i CT Fletcher – MADAFAKING GOLD

Szot #nr. 3 - Co obecnie oglądam

W tym tygodniu zrobił na mnie wrażenie dokument dotyczący Maxa Schmidta, czyli młodego Niemca, który stworzył Pierwszy i największy sklep z narkotykami online ( pierwowzór postaci tego serialu >> CLICK CLICK <<  .

Historia Nerda, który zarobił miliony euro ( w bitcoinach) i stworzył największy przypadek jednoosobowego kartelu w Niemczech – genialna historia.

Szot #nr. 4 - Badanie, które zrobiło na mnie największe Wrażenie

Badanie, które pokazuje, że spożycie tłuszczy nasyconych przy wykluczeniu rafinowanych węglowodanów, wpływa na zmniejszenie poziomu LDL i poprawienie wrażliwości insulinowej – co pokazuje nam, że skuteczność modelu żywieniowego żależy od preferencji i oparciu się o jeden model paliwa , lub odpowiednie manipulacje żywieniowe.

>> CLICK CLICK <<

Szot #nr. 5 - cytat, który kontempluje

„ I wasn’t there to compete, I was there to Win „ – Arnold Schwarzenegger

Mentalność Zwycięzców -> nie jesteś tutaj, żeby z kimś konkurować, jesteś tutaj żeby wygrywać, na koniec dnia tylko to się liczy – więc patrz na swój trawnik, bo zwycięzcy skupiają się na wygrywaniu a przegrani skupiają się na zwycięzcach.

PS.

W tą niedzielę zapraszam Was na Webinar o gotowaniu i zdrowej diecie który odbędzie się o godzinie 19:00.    

 

ZAPISZ SIĘ !