5 SHOTÓW

Czołem Ekipo !

Dzisiaj 10 września, więc oficjalnie zmieniam kod kreskowy na 3 z przodu, z tej okazji pewnie przygotuje specjalny post ze swoimi przemyśleniami z ostatnich 3 dekad – 2 dekadę swojego życia rozpoczynałem na kanarach, na małym wygnaniu z powodu swoich złych wyborów życiowych -3 dekadę rozpoczynam w gronie znajomych i przyjaciół, którzy dokładają olbrzymiej wartości do mojego życia.

No i oczywiście u boku ze swoją wspaniałą narzeczoną i moim piesełem Aurą – życie może być piękne, taki kawałek >> CLICK CLICK << przychodzi mi na myśl, chociaż, kiedy słuchałem go w 2009 roku, raczej nie spodziewałem się być tutaj gdzie jestem .

Bez przedłużania – Wy macie swoje plany a ja realne  5 szotów do wypicia

Szot #nr. 1 - Co będę czytał

Są takie książki, które zostawiam na specjalne okazje. Zmiana kodu kreskowego, wydaje się być doskonałą okazję na zaplanowanie kolejnej dekady, albo kodeksu zasad, które będą mi towarzyszyły przez następne 10 lat i bezwzględnie jest Wojna Sztuki Pressfielda ( którą jak zawsze kupicie w OSM POWER a na kod Fit maker dostaniecie zacny rabat).

Książka, która między innymi uratowała życie Rafałowi Mazurowi w pewnym punkcie życia, książka, którą w narzędziach tytanów i plemieniu mentorów Tima Ferrisa poleca cała gama prawdziwych tytanów życia.

Szot #nr. 2 - Jaki podcast zwrócił moją uwagę

W związku z przygotowaniami do Carni Vloga, nadrabiam podcastu u Marka Bella, ostatnio trafił do niego zacny gość, który zajmuje się bardzo popularnym obecnie Bio Hackingiem. >> CLICK CLICK <<

Jeżeli szukacie sensownej wiedzy na temat mózgu, notroopiców i całej gamy farmakologii, to ten podcast jest genialny

 

( ps: są tam tip’y na zwiększenie długości bakłażana twojego / lub twojego partnera, just saying)

Szot #nr. 3 - Co obecnie oglądam

Jestem olbrzymim fanem Seinfelda – nie serialu, ale Jerrego jako człowieka.

Jego kolekcja samochodów jest dla mnie czymś niesamowitym a pomysł na picie kawy w trackie jazdy i prowadzenie rozmowy z innymi komikami ( czy Barackiem Obamą) jest wybitny.

Serio polecam Wam obejrzeć tą serię >> CLICK CLICK <<

Szot #nr. 4 - Badanie, które zrobiło na mnie największe Wrażenie

Oliwa już niejednokrotnie pokazała, że jej walory zdrowotne, przebijają na głowę inne oleje roślinne ( czy nawet zwierzęce), to jeden z niewielu produktów roślinnych jaki pojawia się w mojej diecie Animal Based, nowe badania pokazują, że dodatkowo ma dużo lepszy wpływ na pracę naszej mikroflory niż np. olej słonecznikowy. >> CLICK CLICK <<

Szot #nr. 5 - cytat, który kontempluje

“The only time you really live fully is from thirty to sixty. The young are slaves to dreams; the old servants of regrets. Only the middle-aged have all their five senses in the keeping of their wits.”

Zatem, pora wziąć sprawy w swoje ręce i iść po swoje .

 

Pura Vida !

 

Wygrywania !